MÖBLER / Bord / Satsbord 10559512
nr 1055 9512
Satsbord
3 delar, Mahogny, rokokostil
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 12 september 2016
kl 20:54:28
11/9 21:56:04
150 kr
12/9 08:48:31